حمید نعمتیان سرپرست انجمن ورزش در طبیعت اعلام کرد: پاکورزی بیش از ۶۰۰ کیلومتر از مراتع طبیعی کشور در ۴۰ روز پویش نذر ورزشی

حمید نعمتیان سرپرست انجمن ورزش در طبیعت اعلام کرد: پاکورزی بیش از ۶۰۰ کیلومتر از مراتع طبیعی کشور در ۴۰ روز پویش نذر ورزشی

انجمن ورزش در طبیعت طی طرحی ابتکاری به منظور پاک ورزی بافت طبیعی از زباله های پلاستیکی و ماسک پزشکی در مدت ۴۰ روز، موفق به پاک ورزی ۶۲۲ کیلومتر مربع از اراضی و جاذبه های طبیعی سراسر کشور شد.

به گزارش عصر صنعت به نقل از روابط عمومی انجمن ورزش در طبیعت، حمید نعمتیان سرپرست انجمن ورزش در طبیعت اعلام کرد، طبق گزارشات واصله در پایان پویش ۴۰ روزه نذر ورزشی بیش از ۶۰۰ کیلومتر توسط ورزشکاران و طبیعت دوستان از ماسکهای پزشکی و زبالهای پلاستیکی پاکورزی گردید.
وی در ادامه گفت” انجمن ورزش در طبیعت با همکاری سازمان تفریحات و ورزشهای رقابتی و حمایت فدراسیون ورزشهای همگانی با مشارکت درخشان کمیته های متناظر استانی و سایر انجمنها و کمیته ها و همچنین مشارکت مردمی موفق به انجام این مهم گردیده است که جا دارد تشکر ویژه از همه این عزیزان داشته باشم.
حمید نعمتیان اضافه نمود مراسم اختتامیه این پویش طی مذاکرات بعمل آمده با مصطفی حاج آقامیر شهردار کوهستان، کاظم دستگردی مدیر تربیت بدنی و پارسیان مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران پس از اخذ مجوز از ستاد ملی مبارزه با کرونا بصورت مشارکتی با فدراسیون ورزشهای همگانی با رعایت پروتکلهای بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار می گردد.
حمید نعمتیان اضافه کرد”
نذر ورزشی معنی کلی تری را در بر می گیرد و این انجمن با رویکردهای دیگه هم نظیر کمک و جمع آوری تجهیزات ورزشی و ارسال آن به مناطق محروم و آموزش ورزش در طبیعت به افراد بی بضاعت توسط مربیان مشتاق در سراسر کشور هم اقدام خواهد نمود.

http://asresanatnews.ir/?p=30429

مطالب مرتبط