پاکسازی طبیعت فارس از ماسک و دستکش با پویش «نذر ورزشی»

«سیروس پاک فطرت» از برگزاری پویش «نذر ورزشی» در استان فارس خبر داد و در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان از شیراز، گفت: این پویش در راستای اجرای پویش «آماده باش» هیئت ورزش های همگانی استان فارس اجرا خواهد شد.

رئیس هیئت ورزش های همگانی فارس افزود: پویش «نذر ورزشی»، همچنین اقدامی برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا و پاکسازی طبیعت و پارک ها به همت کمیته های ورزشی هیئت های ورزش همگانی استان فارس است.

وی اضافه کرد: این پویش در سراسر استان فارس انجام خواهد شد که فرصتی برای جلب مردم فارس برای پاکسازی طبیعت از ماسک، دستکش، زباله های عفونی و … است.

پاک فطرت با اشاره به طولانی شدن اپیدمی کرونا عنوان کرد: متاسفانه در برخی نقاط شاهد رها کردن ماسک و دستکش های استفاده شده در طبیعت هستیم که با مشارکت مردم و کمیته های ورزشی هیئت های ورزش همگانی استان فارس از طبیعت جمع آوری می شوند و اقدام موثری برای مقابله با شیوع کرونا نیز به شمار می رود.

رئیس هیئت ورزش های همگانی فارس تصریح کرد: از آنجا که کرونا یک بیماری واگیردار است، رها نکردن ماسک و دستکش های استفاده شده یک اقدام ضروری است که تمامی مردم استان باید به آن توجه جدی داشته باشند.

http://www.shabestan.ir/detail/News/967873

مطالب مرتبط