حمید نعمتیان

حمید نعمتیان؛ اجرای کمپ های ورزشی و silent sports در دستور کار قرار گرفت.

رئیس انجمن ورزش در طبیعت تشریح کرد؛ کمپ های ورزشی در طبیعت که با زمانهای متفاوت یک یا چند روزه انجام می پذیرد در این کمپ ها افراد همراه با سرگروهها و مربیان زبده در دل طبیعت طی یادگیری و اجرای بقا در طبیعت به ورزش می پردازند.
وی در ادامه گفت؛ سایلنت اسپرت ورزش در سکوت به دستور دکتر افشین مولایی رئیس فدراسیون ورزش های همگانی زیرمجموعه انجمن ورزش در طبیعت شروع بکار نموده است. Silent sports به گروهی از روشهای تمرینی و ورزشی شامل هوازی، حرکات کششی و قدرتی استقامتی گفته می شود که بصورت بی صدا در جهت ریلکسی افراد جامعه بر پایه تمرکز درونی در طبیعت انجام می پذیرد. در دنیای پیشرفته رشته های ورزشی در طبیعت نظیر پیمایش عرصه های طبیعی دوچرخه‌سواری در کوهستان، رشته های ماجراجویانه در طبیعت، انجام تمرینات هوازی، ماسه و برف ‌سواری، شنا در آبهای سرد، حرکات کششی و تمرکزی، نرم دوی در طبیعت، ورزش در کوهپایه و ساحل و کوهروی، غارنوردی نوردی علاقه مندان زیادی را به خود اختصاص داده است.
حمید نعمتیان در آخر توضیح داد؛ افرادی که به این نوع از ورزش می پردازند ضمن رضایت از زندگی بالاتر دارای اعتماد به نفس بیشتری هم بوده و به لحاظ روحی در مقابله با مشکلات و اضطرابهای روزمره فوق العاده قویتر می باشند.