توسعه همکاری شرکت نساجی هلال جمعیت هلال احمر با انجمن ورزش در طبیعت سازمان ورزشهای تفریحی و رقابتی فدراسیون ورزشهای همگانی

حمید نعمتیان سرپرست انجمن ورزش در طبیعت طی بازدید از بخش‌های مختلف شرکت هلال، جهت تسهیل در خرید لوازم مورد نیاز طبیعتگردان و ورزشکاران
علاقه مند به طبیعت در خصوص همکاری‌های متقابل با مسئولین آن شرکت مذاکره نمود.

به گزارش روابط عمومی انجمن ورزش در طبیعت روز سه شنبه ۲۵ آذرماه ۹۹ «حمید نعمتیان» سرپرست انجمن ورزش در طبیعت فدراسیون ورزش های همگانی با حضور در شرکت نساجی هلال ایران و بازدید از بخش‌های مختلف کارخانه، شرکت نساجی را یکی از بزرگترین و معتبرترین مجموعه‌های کشور در زمینه تولید و تامین اقلام امدادی، تجهیزات ورزشی و طبیعت گردی دانست که توانسته است اعتبار و سرمایه اجتماعی مناسبی در جامعه ایجاد کند.
حمید نعمتیان ابراز امیدواری کرد با تعاملات شکل گرفته بین این شرکت و انجمن ورزش در طبیعت شاهد گسترش همکاری‌ها در زمینه تامین اقلام و ابزارهای ورزش در طبیعت برای علاقه مندان و همچنین فراهم شدن بسترهای لازم جهت توسعه همکاری ها بین این انجمن و جمعیت هلال احمر در زمینه مباحث امداد و نجات و آموزش کمک های اولیه باشیم.
در این دیدار «دکتر مقداد محمودی» اعلام نمود شرکت هلال جمعیت هلال احمر آمادگی هرگونه همکاری و تعامل لازم را با انجمن ورزش در طبیعت دارد.
عضو هیات مدیره شرکت نساجی هلال، اضافه نمود که با توجه به ظرفیت‌های موجود در کشور از نظر موقعیت جغرافیایی و تنوع اقلیم فرصت مناسبی برای طبیعت‌گردی و ورزش در طبیعت وجود دارد که این امر نقش موثری را در افزایش شادابی و نشاط جامعه ایفا می نماید. از این رو جایگاه و رسالت فدراسیون ورزش های همگانی خصوصاً انجمن ورزش در طبیعت را مهم دانست که تقویت آنها می تواند به تقویت سلامت جامعه و رونق طبیعتگردی کمک شایانی نماید.
در این نشست مقرر گردید بسترهای لازم جهت این تعاملات فراهم شود.
و در پایان طرفین در خصوص گسترش همکاری‌ها و نحوه تامین اقلام از سوی شرکت هلال توافقات اولیه را انجام دادند. و با توجه به هماهنگی های لازم با آقای دکتر افشین مولایی، آقای دکتر رضا شجیع، آقای دکتر فروحی رئیس، نایب رئیس و دبیر فدراسیون ورزشهای همگانی و آقای دکتر نوید آرازاشی رئیس سازمان ورزشهای تفریحی و رقابتی در جلسه آینده نسبت به نهایی شدن توافقات اقدام می گردد.

مطالب مرتبط